با موفقیت به سبد خرید شما اضافه شده است.

نسخه اندروید قلم هوشمند قرآنی تولید شد.

نسخه اندروید قلم هوشمند قرآنی تولید شد.

توسط تیر 25, 1394 محصولات 8 نظر

نسخه اندروید قلم هوشمند قرآنی با امکاناتی همچون نمایش متن کامل به صورت صفحه‌ای منطبق با قرآن‌های متداول تولید شده است.

به گزارش خبرگزاری بین‌المللی قرآن(ایکنا)، «قلم هوشمند قرآنی صبا»(ویژه اندروید) با هدف یادگیری و آموزش آسان روخوانی و روان خوانی قرآن کریم و دسترسی عموم به امکانات قلم‌های قرآنی توسط گروه نرم‌افزاری صبا تولید و منتشر شد.

این نرم‌افزار به دلیل استقبال کاربران، با گذشت یک هفته از ورود به بازار اپلیکیشن، بیش از ۱۵۰٫۰۰۰ دانلود داشته است.

با استفاده از این نرم‌افزار، همه دستگاه‌های دارای سیستم عامل اندروید به یک قلم هوشمند قرآنی تبدیل می‌شود که انگشت هر فرد، جایگزین قلم خواهد شد و با لمس کردن هر آیه، صوت آن آیه با قرائت قاری مورد نظر کاربر پخش می‌شود و متن ترجمه آیه نیز نمایش داده می‌شود.

همچنین، امکان پخش صوتی ترجمه به صورت آیه به آیه و پخش صوت قرآن و ترجمه به صورت پیوسته نیز در این مجموعه ارائه شده است.

این مجموعه قابلیت پخش بیش از ۴۰ دوره قرائت ترتیل و تحقیق از قاریان مطرح بین‌المللی همچون پرهیزکار، منشاوی، عبدالباسط، منصوری، حصری، مشاری العفاسی، شاطری، قحطانی، سدیس، دکتر احمد نعینع و  … به همراه دو دوره ترجمه گویای فارسی آیت‌الله مکارم و استاد فولادوند و همچنین یک دوره ترجمه گویای انگلیسی را فراهم کرده است.

از امکانات دیگر این نرم‌افزار کاربردی می‌توان به نمایش متن کامل قرآن به صورت صفحه‌ای منطبق با قرآن‌های متداول، انتخاب رسم‌الخط‌های مختلف قرآنی، تغییر اندازه قلم و ترجمه قرآن، پخش نمونه‌ صوت قاریان مختلف قبل از انتخاب بدون نیاز به اینترنت، نشانه‌گذاری و بروزرسانی اشاره کرد.

قلم هوشمند قرآنی – تصاویر محیط برنامه

8 نظر