با موفقیت به سبد خرید شما اضافه شده است.

قلم هوشمند همراه در جشنواره موبایل و وب ایران

با رای خود از برنامه های قلم هوشمند همراه (قرآن کریم و منتخب مفاتیح) در جشنواره بزرگ وب و موبایل ایران حمایت کنید. تا ۳۰ بهمن رای گیری ادامه دارد.


گروه نرم افزاری صباهمراه با اپلیکیشن های «قلم هوشمند قرآن کریم» و «قلم هوشمند منتخب مفاتیح» در هشتمین دوره جشنواره وب و موبایل ایران شرکت کرده است. این برنامه ها در گروه نرم افزارهای مذهبی تلفن همراه به رقابت می پردازند.

 .

جشنواره نرم افزارهای موبایل ایران، بزرگ ترین جشنواره در زمینه اپلیکیشن های تلفن همراه در ایران محسوب شده و هر ساله هزاران اپلیکیشن فارسی برای کسب عنوان بهترین اپلیکیشن فارسی سال در این رقابت ثبت نام می کنند.

.

در همین راستا از شما کاربران و قرآن دوستان عزیز دعوت می کنیم تا در صورت رضایت از این محصولات، با رای خود و ابراز علاقه مندی خود به این دو برنامه، ما را در مسیر گسترش و ترویج فرهنگ پربار قرآن و اهل بیت (علیهم السلام) یاری کنید.

مهلت اعلام رای تا پایان بهمن ماه است.

 .

 

برای این منظور کافی است از طریق لینک های زیر وارد صفحه معرفی هر برنامه شوید و روی علامت “قلب” در کنار تصویر برنامه کلیک کنید. در پنجرۀ جدیدی که باز می شود حساب “یاهو” یا “جیمیل” انتخاب کنید و وارد آن شوید تا رای شما ثبت شود.
 .

 

لینک مشاهده و ابراز علاقه مندی برای «قلم هوشمند قرآن کریم»
http://www.iwmf.ir/app/17537/Quran%20Smartpen
 .

 

لینک مشاهده و ابراز علاقه مندی برای «قلم هوشمند منتخب مفاتیح»
http://www.iwmf.ir/app/17538/Mafatih%20Smartpen