با موفقیت به سبد خرید شما اضافه شده است.

نسخه جدید قلم هوشمند منتخب مفاتیح منتشر شد

همزمان با ایام سوگواری ام ابیها، حضرت زهرا سلام الله علیها و در راستای تامین نظر کاربران عزیز، نسخۀ جدید قلم هوشمند منتخب مفاتیح آماده و منتشر گردید.

در آخرین ورژن از برنامه، یک بخش جدید به برنامه اضافه شده است. در این بخش متن و صوت تعقیبات مشترکه همراه با تعقیبات مخصوص هر یک از نمازهای یومیه قرار دارد.


قال الصادق – علیه السلام -الجلوس بعد صلاه الغداه فى التعقیب و الدعاء حتى تطلع الشمس ابلغ فى طلب الرزق من الضرب فى الارض

هرکس بعد از نماز صبح براى تعقیب و دعا تا طلوع خورشید بنشیند، بهتر از در نوردیدن زمین ، روزى راجلب مى کند.(وسائل الشیعه ، ج ۴، ص ۱۰ ۳۵).


به این ترتیب عناوین دعاهای برنامه به ۱۵۰ دعا می رسد و بالغ بر ۳۶۰ فایل صوتی از بیش از ۵۰ مداح را شامل می شود.

با قلم هوشمند منتخب مفاتیح می توانید تمامی دعاهای معروف و بسیاری از دعاهای غیرمعروف کتاب ارزشمند ماتیح الجنان را در هر زمان و مکانی در اختیار داشته باشید و علاوه بر مشاهده متن و ترجمه به صورتی شکیل و قابل شخصی سازی برای کاربر؛ برای تمامی دعاها صوت های متنوعی از مداحان مختلف و معروف ایرانی و عرب زبان در دسترس شما قرار می دهد.

امتیاز ویژه این نرم افزار، ویژگی قلم هوشمند آن است که به شما کمک می کند با لمس کردن هر عبارت دعا، صوت دعا را از اول فراز آن عبارت پخش کنید؛ و در پایین صفحه، ترجمۀ فراز در حال پخش را ببینید.

 

برای مشاهده دیگر ویژگی های برنامه روی این لینک کلیک کنید. همچنین برای دانلود و نصب رایگان برنامه از لینک های زیر استفاده کنید:

http://sabahamrah.ir/download/3803/