عنوان برنامه
نسخه‌ي اپليكيشن
لينك دانلود مستقيم
SmartQuran

قلم هوشمند قرآني

با استفاده از نرم‌افزار قلم هوشمند قرآني، تلفن هوشمند خود را به قلم صوتي قرآن تبديل كنيد و از آن پس با لمس هر آيه به صوت آن آيه گوش كنيد. لازم به ذكر است براي استفاده از صوت كل قرآن بايد حتما نرم‌افزار را خريداري و فعال كرده باشيد.
9.4
Smartmafatih

قلم هوشمند منتخب مفاتیح

با استفاده از نرم‌افزار قلم هوشمند منتخب مفاتيح مي‌توانيد در هر لحظه و هر كجا به ادعيه و زيارات مفاتيح با صداي مداحان مطرح جهان اسلام گوش كنيد. در نسخه‌ي رايگان مي‌توانيد در هر بخش به دو دعاي اول گوش كنيد؛ ولي براي استفاده از صوت ساير ادعيه بايد نخست نرم‌افزار را به نسخه‌ي نامحدود ارتقا دهيد.
2.1
smartnahjalbalaghe

قلم هوشمند نهج البلاغه

با استفاده از نرم‌افزار قلم هوشمند نهج‌البلاغه می‌توانید به خطبه‌ها، نامه‌ها و حکمت‌های کتاب ارزشمند نهج‌البلاغه با ترجمه‌ی دشتی، به صورت صوتی و به همراه ترجمه‌ی گویا دسترسی داشته باشید.
1.1
smartsahife

قلم هوشمند صحیفه سجادیه

با استفاده از نرم‌افزار قلم هوشمند صحیفه سجادیه مي‌توانيد در هر لحظه و هر كجا به تمامی ادعیه صحیفه سجادیه به علاوه مناجات خمسه عشر امام سجاد و ادعیه ایام هفته با صداي چند مداح و ترجمه گویا گوش كنيد. در نسخه‌ي رايگان مي‌توانيد در هر بخش به دو دعاي اول گوش كنيد؛ ولي براي استفاده از صوت ساير ادعيه بايد نخست نرم‌افزار را به نسخه‌ي نامحدود ارتقا دهيد.
1.1
smartquranstudent

قلم هوشمند قرآن دانش آموزی

نرم‌افزار قلم هوشمند قرآن دانش‌آموزی با رویکرد آموزش قرائت و حفظ جزء سی قرآن کریم به دانش‌آموزان (رده‌ی سنی ۶ به بالا) در ظاهری زیبا و جذاب طراحی شده تا بتواند نقش خود را در گسترش فرهنگ آموزش قرآن به کودکان و افزایش انس آنان با قرآن‌کریم ایفا کند.
1.0