فرصت را از دست نده و با هر نیت خیری که داری به دیگران قرآن هدیه بده

همین الان یک هدیه ثبت کن!

معرفی طرح هدیه قرآن

ترویج و تعلیم قرآن کریم، از بزرگترین اعمال خیر و توصیه و سیره پیامبر و اهل بیت (علیهم الصلوات) است. اهدای قرآن، صدقۀ جاریه ای است که امروزه و با گسترش ابزارهای پیشرفته، نیاز به تحول و ترویج در فضاهای مجازی و استفاده از فرصت های آن دارد. شما می‌توانید با مشارکت صباهمراه و پرداخت هزینه‌ای ناچیز، بانی اهدای قرآن به سایر افراد شوید و از این نذر فرهنگی استفاده کنید.

هدیه‌ها می‌توانند به صورت عمومی تعریف شده یا با داشتن یک رمز خاص به صورت خصوصی تعریف شوند.

هدیه‌ عمومی:

هدیه‌هایی که به صورت عمومی تعریف شوند توسط عموم قابل دسترس است و صباهمراه این هدیه‌ها را از جانب شما توزیع می‌کند. هر فردی که قلم هوشمند قرآنی را نصب دارد می‌تواند با مراجعه به بخش هدیه بگیرد در اپلیکیشن قلم هوشند قرآنی، هدیه شما را مشاهده کرده و با مطالعه نیت قبل از دریافت هدیه در صورت تمایل به مشارکت در نذر یا نیت خاص شما اقدام به استفاده از این هدیه نماید. نیت‌های مختلفی از جمله صلوات و قرائت قرآن جهت تعجیل در فرج، شادی روح شهدا و اموات، شفای مریضان، برآورده شدن حاجات و … در برنامه قابل ثبت می باشد. حتی هدیه دهنده میتواند به هدیه گیرنده به صورت اخلاقی شرط نماید که به عنوان مثال در ازای استفاده از این هدیه تلاوت روزانه قرآن را فراموش نکند. هدیه گیرنده هر زمانی که بخواهد می‌تواند با برگرداندن و لغو هدیه دریافت شده، زمینه را برای استفاده سایر افراد از این هدیه فراهم نماید.

هدیه خصوصی:

در صورتی که تمایل داشته باشید توزیع هدیه برعهده خودتان باشد، میتوانید هدیه را به صورت خصوصی تعریف کنید. سپس با اشتراک گذاری برنامه قلم هوشمند قرآنی با افراد دلخواه و ارائه رمز تعریف شده، هدیه را بین دوستان، آشنایان و یا اقوام خود توزیع کنید. به عنوان مثال می‌توانید با اشتراک گذاری رمز هدیه در یک گروه خانوادگی و قرار دادن عکس بزرگان خاندان و اقوام در ابتدای برنامه اعضای فامیل را به قرائت قرآن جهت شادی روح درگذشتگان کنید.

فعالسازی هدیه شما بسیار ساده است. فقط کافیست هدیه گیرنده اپلیکیشن قلم هوشمند قرآنی را نصب نماید و در قسمت هدیه ها به بخش هدیه بگیرید برود. سپس عنوان هدیه شما را جستجو نموده و با وارد کردن رمز هدیه اپلیکیشن قلم هوشمند قرآنی را دقیقا به همان شکلی و شمایلی که شما شخصی سازی کرده اید دریافت نماید و با هر بار استفاده از آن به یاد شما و نیت مدنظر شما باشد.