پیامبر اعظم (ص)

خَیرُکُم مَن تَعَلَّمَ القُرآنَ وَ عَلَّمَه
بهترین شما کسی است که قرآن را بیاموزد و آموزش دهد.

ترویج و تعلیم قرآن کریم، از بزرگترین اعمال خیر و توصیه و سیره پیامبر و اهل بیت (علیهم الصلوات) است. اهدای قرآن، صدقۀ جاریه ای است که امروزه و با گسترش ابزارهای پیشرفته، نیاز به تحول و ترویج در فضاهای مجازی و استفاده از فرصت های آن دارد.

شما می‌توانید با مشارکت صباهمراه و پرداخت هزینه‌ای ناچیز، بانی اهدای قرآن به افرادی شوید که به هر دلیل امکان خرید برنامه «قلم هوشمند قرآن کریم» را ندارند.

در ازای این نیت خیرخواهانه شما، این امکان فراهم شده که بتوانید با ایجاد صفحه ورود دلخواه خود، قرآن‌ اهدایی تان را زیباتر و سفارشی سازی کنید. هدیه‌ها می‌توانند به صورت عمومی تعریف شده یا با داشتن یک رمز خاص به صورت خصوصی تعریف شوند.

هدیه‌هایی که به صورت عمومی تعریف شوند توسط عموم قابل دسترس است و صباهمراه این هدیه‌ها را از جانب شما توزیع می‌کند؛ اما توزیع هدیه‌هایی که به صورت خصوصی تعریف شوند برعهده خود هدیه دهنده می‌باشد. هدیه دهنده می‌تواند با اشتراک گذاشتن رمز تعریف شده، هدیه را بین دوستان، آشنایان و یا اقوام خود توزیع کند.

نیت هدیه بسته به خود شخص باشد و می‌تواند جهت شادی روح اموات و درگذشتگان، حاجات هدیه دهنده، ترویج قرائت قرآن و … باشد که هدیه گیرنده میتواند قبل از فعالسازی هدیه از نیت هدیه دهنده آگاه شود.

برای استفاده از این امکان می‌توانید به سایت هدیه قرآن مراجعه کنید یا از منوی اصلی برنامه، وارد بخش «هدیه» شوید.

tamrinhefz1